O mnie

dsc_0184

Hej, miło Cię widzieć! 🙂

Jestem Joaśka Surowiec. W 2013 roku założyłam blog kulinarny Taste me! Eat me!, który dzięki wielkiej pasji do gotowania, eksperymentowania i łączenia najróżniejszych smaków stał się moim oczkiem w głowie. Jednak gdy pokochałam taniec i  Zumbę zrozumiałam, że moje dwie pasje świetnie się dopełniają. Tak powstał podwójny blog – Eat me! Fit me! – na którym to Ty wybierasz, czego dziś potrzebujesz – formy do ciasta czy dobrej formy swojego ciała? A może jedno i drugie? Wybór należy do Ciebie! 🙂

 

Eat me!

Kroi się niezła przygoda!

Moja przygoda z gotowaniem zaczęła się na studiach. Blog, który założyłam miał być jedynie zapisem moich kulinarnych eksperymentów – podręcznym notatnikiem, do którego mogę w każdej chwili zajrzeć. Szybko okazało się, że moje potrawy skradły serca moich przyjaciół, którzy zaczęli domagać się więcej J To właśnie ich satysfakcja stała się kluczowym składnikiem przepisu zwanego Blogiem Kulinarnym.

Znajdziecie tutaj dania zdrowe, lekkie, obłędnie smaczne i banalnie proste. Nie zabraknie też odpowiednich diet dla sportowców, słodkich deserów, a nawet dań nieco mniej dietetycznych 😉  Ale bez obaw – w zakładce Fit me dowiesz się, jak je spalić!

Fit me!

Ruszaj po formę, sama się nie zrobi!

Akjoaska-zumbatywny tryb życia to moja druga pasja. Jako instruktorka ZUMBA, uczestniczka półmaratonów, joggerka i pełna energii kobieta jestem w ciągłym ruchu. Chcę Ci pokazać, że w prosty i pełen pozytywnej zabawy sposób możesz spalać zbędne kalorie tańcząc energetyczną Zumbę czy odpowiednio planować treningi. Na moim blogu znajdziesz sporo informacji na temat aktywności fizycznej, ćwiczeń oraz tego, jak dobrać pod nie odpowiednią dietę.

A tymczasem zapraszam na  Zumba® Fitness – aktualne informacje znajdziesz na moim fanpage’u 😀

Ten blog jest dla Was. Czerpcie z niego pełnymi łyżkami/mięśniami.

Jestem otwarta na uwagi, komentarze i sugestie, jak i współpracę.

 

Joaśka Surowiec

Happy, active, strong woman,  Zumba Instructor, always hungry foodblogger , food photographer, pretty things lover